Gastroval – oto jest produkt, który warto wypróbować –

żołądek

Advertisment

Powiedzmy szczerze, że Gastroval to chyba jeden z produktów które nie były ostatnio reklamowane. Zróbmy to na tych łamach. Owa nasza charakterystyka nie jest obszerna.
Rozpocznijmy artykuł od tego, że układ pokarmowy to tzw. system połączonych ze sobą narządów służących do dostarczania ustrojowi odpowiedniej ilości wody i substancji pokarmowych.
Zatem opiszmy gastroval.
  Skład1 kapsułki zawiera: 75 mg EnzyBlend (enzymy otrzymane z grzyba Aspergillus), 25 mg korzenia goryczki żółtej (Gentiana lutea), 25 mg korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), 25mg wyciągu z suchych nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) (80% silimaryny, 30% sylibiny) i substancje wypełniające: skrobia kukurydziana, guma arabska, stearynian magnezu.Wartość odżywcza i energetyczna 1 kapsułki (320 mg): tłuszcz 0, węglowodany 0,2 g, bialka 0,1 g; 4,945 kJ (1,165 kcal).  Sposób użyciaGastroval stosuje się jako suplement diety przy zaburzeniach trawienia. Dorosłym zaleca sie przyjmować po 1 kapsulce dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  WłaściwościGastroval – to również oryginalny preparat zawierający naturalne enzymy i wyciągi roślinne, wykazujący działanie wspomagające trawienie. Skuteczność preparatu osiągnięto dzięki umiejętnemu dobraniu proporcji substancji aktywnych, w skład których wchodza m.in. enzymy trawienne o szerokim spektrum działania w organizmie, zachowujące swoją aktywność w różnych środowiskach przewodu pokarmowego, rozkładające białka, tłuszcze, węglowodany i także celuloze. Ich działanie może być wzmocnione poprzez aktywne składniki wyciągów roślinnych, które kompleksowo wspomagają trawienie, stymulują wydzielanie soków żołądkowych i żółci i wzmacniają ochrone komórek wątroby przed szkodliwymi czynnikami. System pokarmowy sklada się z przeróżnych elementów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, ktore wszystkie spełniają rolę. Często pojawiają się choroby. Przyczyny powstawania Zespołu Jelita Drażliwego nie są do końca znane. Obecnie mówi się często o kilku różnorodnych grupach przyczyn, które w mniejszym albo wiekszym stopniu powinny mieć wpływ na pojawianie się typowych zaburzeń czynnościowych, określanych wspolnie, jako Zespół Jelita Drażliwego. Oprócz czynników takich jak dieta, dziedziczenie skłonności, niezdrowy sposób życia, często wymienia sie stres, jako jedną z kluczowych przyczyn i czynnik wzmacniający objawy zaburzeń. Powodem dolegliwości są zaburzenia nerwowej regulacji czynności jelita grubego w następstwie przede wszystkim urazów psychicznych, stanów lękowych, depresji, czy może różnorodnych sytuacji konfliktowych.
Jeśli zasłabniesz, przykładowo gdzieś poza domem musisz pamiętać o kilku wskazówkach. Każde zasłabnięcie, a zwłaszcza omdlenie warto skonsultować z lekarzem. Koniecznie natomiast trzeba to także zrobić, kiedy klopot się powtarza. Być może potrzebne będzie leczenie. Przed ustaleniem terapii i postawieniem diagnozy internista przeprowadzi z tobą wywiad. Powiedz mu, jak się czułaś, kiedy zaczęło robić ci się słabo, a również jakie temu towarzyszyły okoliczności (tłok, hałas itp.). Opisz również wrażenia występujące po tym, jak zasłabnięcie albo omdlenie minęło. Poinformuj o zażywanych lekach, dolegliwościach i ewentualnym obciążeniu dziedzicznym, np. chorobami układu krążenia. To także powinny być dla lekarza cenne wskazówki.
Coś tam co musisz przeczytać koniecznie